środa, 28 sierpnia 2013

Video urodziny

Szalona grupa, szalone pomysły. Marek mieszka w Polsce za tydzień ma urodziny a my robimy mu niespodziankę urodzinową w Cork. Takie niespodzianki ostatnio wychodzą nam najlepiej, zresztą sami widzieliście zaskoczenie Lucynki. Był tort, życzenia oraz Marek w centralnym punkcie; na stole i  na ławeczce pod blokiem. Była to już jego druga wizyta w Cork za pomocą łączy internetowych, ale kto wie może to Marek nas zaskoczy następną raza i zjawi się w progu Centrum Together.
Wiele osób pamięta Cie Marku z biegu "Dogonić marzenia wokół" Irlandii, cieszymy się że robisz postępy, bo to widać i słychać a marzenia biegną dalej.
Pobiegniemy i my, to nasz prezent urodzinowy dla Ciebie. Solidarni z kobietami w Cork, biegaczami z Centrum Together oraz ideą jaka przyświeca temu wydarzeniu. Już 15 września weźmiemy udział w Mini Women Maratonie dla integracji, przeciwko dyskryminacji i wykluczeniu społecznemu a środki uzyskane ze zbiórki przekażemy na Twoja rehabilitacje i powrót do życia społecznego.
Czytelniku bloga, jeżeli teraz to przeglądasz zapraszamy przyłącz się do nas! Pobiegnij, przemaszeruj - forma dowolna, każdy mile widziany panie i panowie również. Liczy się Twoja obecność i wsparcie. Jeżeli nie będziesz mógł uczestniczyć z nami w tym dniu a chcesz wesprzeć idę i cel zapraszamy na nasze treningi zdrowotne.
Wczoraj miało być wyjątkowe spotkanie z wyjątkowym gościem. I było. Świetnie Cię Marku było słyszeć oraz widzieć, dziękujemy za wizytę skeypowa w Irlandii, pozdrawiamy i zapraszamy niebawem  na kolejne spotkanie Kawy czy herbaty. Spełnienia marzeń 100 lat :)Informacja o Marku KLIKNIJ TUTAJ
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz