poniedziałek, 24 listopada 2014

Witamy i gratulujemy :)

Na naszym blogu nie może zabraknąć najnowszych wieści które dotycza grupy.
Także śpieszymy z informacją, która nas bardzo cieszy a mianowicie  w szeregi wolontariuszy Centrum Together wkroczyła nowa  wolontariuszka Madzia Zaremba. Ciszy tym bardziej, iż została ona  wolontariuszką, która będzie pomagać przy prowadzeniu  grupy " Kawa czy herbata". Madzia jest fizjoterapeutką, absolwentką radomskiej Szkoły Wyższej. Na terenie Polski była aktywną wolontariuszką Fundacji Aktywnej Rehabilitacji oraz Grupy "Amazonek". Posiada zamiłowania, które napewno przydadzą się do bycia wolontariuszem w naszej grupie  m. in. zainteresowania nowościami medycznymi i rehabilitacją, fotografią, sportem oraz podróżami.

Drugą bardzo ważną dla nas informacją jest nominacja oraz zgoda Karoliny Popławskiej na koordynatora  grupy " Kawa czy herbata". Karolinka jest już z nami jakiś czas, także grupa nie jest  dla niej obca. Pochodzi ona z Białegostoku, gdzie ukończyłam Pedgogike Kulturoznawczą.  Edukację dopełniła licencjatem z Arteterapii w Łodzi. Swoje pasje znajduje w Sztukach Pieknych. Dobrze również wiemy, że jej oczy błyszczą na widok grubej książki, nocnego nieba oraz...słodyczy! Do  Centrum Together-Razem dołączyła pod koniec 2013 roku, wchodząc w szeregi wolontariuszek "Kawy czy Herbaty".

Dziewczyny życzymy Wam serdecznie dużo rozwoju, wytrwałości, kreatywności oraz jak najwięcej radości z czerpania bycia wolontariuszem. Cieszymy się, że jesteście z nami. 


Karolina  :)

                                                                                                           Magda  :)
                                                                                                       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz