sobota, 17 stycznia 2015

Pada śnieg, pada śnieg ....

Pada śnieg, pada  na ucieche  dużych i małych. Jakim  zaskoczeniem  ostatnich dni okazały się
opady sniegu tak rzadko spotykanego  w Irlandii oraz Wielkiej Brytanii.
Sam śnieg ma w sobie  coś zachwycajacego, magicznego i wyjątkowego.Z pewnością te kilkanaście  godzin obcowania z białym puchem  w tym tygodniu sprawiło,
 iż przypomniały się nam chwile zimowych zawieruch,  zasp, kuligów, śnieżnych aniołów i tego wszystkiego co niesie ze sobą zima.
 W tym dzisiejszym wpisie skupiliśmy się tylko na pozytywach białej pokrywy i jej uroków.
Co nie zaprzecza temu, iż zbytnie opady potrafią być uporczywe i potrafią przyczynić się do wielu drogowych kłopotów. Także uważajcie na siebie.

 Dla tych którzy jeszcze nie wierza, iż w Irlandii  zabielało przedstawiamy fotorelacje od naszych wolontariuszy z Centrum Together oraz  klubowiczów z "Kawy czy herbaty". Już wydawało się , że wiosna  pierwsze  kroki stawia, budzi sie świat do życia, gdy niespodziewanie zaskoczyła nas ponownie matka natura. Mamy nadzieje, iż wszystka roślinność  poradzi sobie jakoś i  w krótce zrobi się kolorowo.Dziekujemy Irence, Zosi, Januszowi, Eli, Madzi za przesłanie zdjęć. 


 Patrząc na zdjęcia z Cork i okolic nic innego na myśl nie przychodzi jak tylko Skaldowie i kuligowe szaleństwo - kliknij tutaj aby posłuchać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz